Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Енергетична митниця ДФС починає виконання митних формальностей

08.06.2015

В приміщенні Енергетичної митниці ДФС пройшла спільна нарада за участю директора Департаменту адміністрування митних платежів та митно-тарифного регулювання ДФС Михайла Іванюка, начальника Енергетичної митниці ДФС Олександра Конєва та представників нафтотрейдерних компаній, які працюють в сфері зовнішньоекономічної діяльності з енергоносіями.

Розпочинаючи нараду Олександр Конєв повідомив учасникам зібрання, що з моменту набрання чинності наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 № 448 «Про затвердження Переліку товарів, митне оформлення яких здійснюється Енергетичною митницею Державної фіскальної служби України», Енергетична митниця ДФС починає виконання митних формальностей.

Як зазначив Михайло Іванюк, Енергетична митниця ДФС гарантує забезпечення рівних конкурентних умов для всіх операторів ринку, а також буде сприяти всім платникам, які здійснюють свою діяльність в межах законодавства України. Питання митної вартості товарів буде вирішуватися виключно з урахуванням загальноприйнятих принципів формування цін на світових ринках нафтопродуктів.

У конструктивному діалозі обговорювались проблемні питання які можуть виникнути під час митного контролю та митного оформлення, висловлювались побажання та пропозиції, щодо налагодження співпраці. Керівництво митниці намагається створити відповідні умови для підприємців, аби ті проводили оформлення своєї зовнішньоекономічної діяльності саме у підрозділах Енергетичної митниці ДФС. 

«Колектив Енергетичної митниці ДФС завжди відкритий до відвертого діалогу та забезпечує реалізацію митної справи законно, прозоро, чесно та швидко», - наголосив начальник Енергетичної митниці ДФС Олександр Конєв.