Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Удосконалення діяльності Центрального офісу за підтримки МВФ

12.02.2015

Продовжуються зустрічі з представниками місії Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Міжрегіональному головному управлінні ДФС – Центральному офісі з обслуговування великих платників відбулось обговорення Плану удосконалення діяльності Центрального офісу з обслуговування великих платників у 2014 – 2015 роках.

Під час зустрічі керівника Центрального офісу Ігоря Процая з радником МВФ з питань обслуговування великих платників Діком Тідом обговорювались кроки, які ще мають зробити ДФС та Офіс з обслуговування великих платників в адміністративному процесі контролю за великими платниками податків у 2015 р.

Не залишилось поза увагою представників експертів Податково-бюджетного департаменту МВФ та Офісу технічної допомоги Міністерства фінансів США стан податкового супроводження великих підприємств, які знаходяться в зоні конфлікту. Так, заступник начальника Ольга Карабінська звернула увагу присутніх на те, що з 5 січня 2015 року Спеціалізовані податкові інспекції  у м. Донецьку та у м. Луганську відновили виконання своїх функцій та повноважень за новим місцем розташування.

Обговорення питань щодо податкового супроводження підприємств фінансового сектору відбулось під час зустрічі експертів Мінфіну США Енн Грін та Ральфа Харріса з фахівцями управління податкового супроводження банківських та небанківських фінансово-кредитних установ Центрального офісу.

В рамках подальшої співпраці фахівців ДФС з представниками МВФ та Офісу технічної допомоги Міністерства фінансів США заплановано розглянути питання щодо міжнародного обміну податковою інформацією.