Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Місія Міжнародного валютного фонду продовжує свою роботу в Офісі великих платників

10.02.2015

Під час перебування місії Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні відбулись зустрічі з представниками Державної фіскальної служби України та Міжрегіональним головним управлінням ДФС – Центральним офісом з обслуговування великих платників.

В рамках виконання погодженого Плану надання технічної допомоги від МВФ на 2014-2015 роки, а також плану надання технічної допомоги від Міністерства фінансів США  в ДФС України група експертів Податково-бюджетного департаменту МВФ та Офісу технічної допомоги Міністерства фінансів США провели навчальний семінар з питань податкового аудиту підприємств. До навчального процесу були залучені галузеві команди фахівців Міжрегіонального головного управління ДФС – Центрального офісу з обслуговування великих платників та підпорядкованих Спеціалізованих державних податкових інспекцій.

Під час відкриття семінару керівник Міжрегіонального головного управління ДФС – Центрального офіс з обслуговування великих платників Ігор Процай зазначив, що обмін досвідом у сфері міжнародного оподаткування та аудиту великих підприємств є надзвичайно важливим для нашої країни.

Практичний семінар, який проводили радник МВФ з питань обслуговування великих платників Дік Тід та експерт з питань податкового аудиту Мінфіну США Енн Грін, відбувався у вигляді тренінгу на робочому місці.

По завершенню навчального курсу, а саме 10 лютого 2015 року, учасники семінару урочисто отримали сертифікати від експертів МВФ та Мінфіну США.

Нагадаємо, що ще в жовтні 2014 року за результатами роботи місії в Офісі великих платників податків, представниками МВФ було запропоновано провести практичний семінар з питань аудиту для вибраних команд інспекторів Офісу.

Наразі  робочі зустрічі з експертами МВФ та Мінфіну США тривають.