Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Співпраця Центрального офісу з судовою владою

07.08.2013
Відповідаючи принципам роботи Міністерства доходів і зборів України, а саме  постійному сприянню професійному росту та розвитку співробітників, Спеціалізована державна податкова інспекція з обслуговування великих платників у м.  Луганську МГУ Міндоходів  провела семінар для своїх працівників з представниками судової гілки влади.

 

У народі кажуть, немає межі досконалості. Взявши це до уваги, керівництво СДПІ з обслуговування великих платників у м. Луганську МГУ Міндоходів ініціювало семінар для своїх фахівців на тему “Практика розгляду судами справ за участі податкових органів”. В роботі семінару приймали участь заступник начальника СДПІ з обслуговування ВП Ганна Задворна та заступник начальника юридичного відділу Дмитро Клиновський.

На семінар були запрошені судді Луганського окружного адміністративного суду Сергій Борзаниця та Тетяна Смішлива, а також заступник голови ТВ ВГО АППУ в Луганській області Наталія Птіцина.

Під час плідного діалогу між працівниками територіального органу Центрального офісу та представниками Феміди обговорювалися судові перспективи та судова практика у справах за участі податкових органів. Окрему увагу було приділено питанням правової підстави для нарахування пені за несвоєчасне повернення сум бюджетного відшкодування з ПДВ; формування податкового кредиту на підставі податкових накладних, виписаних з порушенням вимог чинного законодавства, в разі подання платником заяви із скаргою на постачальника; доведення податковими органами факту нереальності здійснених платником податків господарських операцій; врахування вироків у кримінальних справах відносно посадових осіб постачальників платника податків при розгляді судами справ за позовами платників податків про скасування податкових повідомлень-рішень.

Луганська інспекція з обслуговування великих платників продовжує втілювати стратегію організації контрольно-перевірочної роботи, націлену на формування партнерських відносин з платниками податків, забезпечуючи зниження податкового тиску та створюючи сприятливі умови для зростання економіки країни.