Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Обговорення змін до Податкового кодексу України в Центральному офісі

31.07.2013

За ініціативою Міндоходів 29 липня 2013 року в Центральному офісі відбулось засідання «робочої підгрупи» Ради з питань стимулювання інвестицій та підприємницької діяльності при Міністерстві доходів і зборів України.

Цього разу представники банківської сфери: Незалежної асоціації банків України, Райффайзен банку Аваль, ТОВ  EastOne зустрілися, в рамках діалогу з відпрацювання питань, які стосуються банківської справи, з фахівцями Міндоходів та Центрального офісу.

Тема заходу: «Зауваження та пропозиції до проекту Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України» щодо нової редакції ІІІ Розділу членів Ради з питань стимулювання інвестицій та підприємницької діяльності при Міндоходів України».

Розглянуто більше ніж 20 проблемних питань, кожне з яких жваво обговорювалось з присутніми. Фахівці Міжрегіонального головного управління Міндоходів – Центрального офісу з обслуговування великих платників надали обґрунтовану відповідь на поставлені питання відповідно до своєї компетенції, завдяки чому вдалося уникнути непорозумінь з представниками бізнесу та сприяти подальшому конструктивному діалогу.

Підсумовуючи зроблене Ірина Короткова начальник Управління податкового супроводження банківських та небанківських фінансово-кредитних установ подякувала присутнім  за плідну співпрацю та відзначила, що завжди спеціалісти  Центрального офісу готові розглянути пропозиції банкірів, адже «фактично ми всі разом налаштовані на подальшу плідну співпрацю, яка принесе позитивний результат».