Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про профілактику та упередження фактів корупції

31.07.2013

Днями в Центральному офісі відбулась нарада, на який був присутній начальник Управління внутрішньої безпеки Міндоходів - Володимир Костенко. Він наголосив на необхідності проведення роз’яснювальної роботи серед працівників Міндоходів та Центрального офісу щодо недопущення посадовими особами корупційних правопорушень та поведінки, яка порочить честь та гідність працівника Міністерства доходів і зборів. «На виконання завдань поставлених Президентом України та Кабінетом Міністрів України, у відповідності до вимог діючого законодавства, необхідно системно проводити комплекс заходів направлених на упередження фактів корупції, проведення профілактичної роботи серед працівників, виявлення і ліквідацію  причин і умов її існування» - підкреслив Володимир Костенко.

В свою чергу перший заступник начальника Центрального офісу Марина Дєдушєва повідомила, що Центральний офіс активно працює заради позитивних змін у системі обслуговування клієнтів, які може побачити кожен, хто користується послугами цього державного органу: «…робота Офісу спрямована на забезпечення довіри населення до Міндоходів та формування у громадян впевненості у рівності всіх перед законом».

Про таку стратегічну позицію у діяльності свідчать результати  роботи антикорупційного сервісу Міністерства доходів і зборів «Пульс». Так, починаючи з 2012 року МГУ Міндоходів - Центральним офісом по обслуговуванню великих платників отримано та розглянуто 34 звернення користувачів сервісу «Пульс».

В Центральний офіс, за час існування сервісу, не надходили скарги на корупційні дії наших співробітників.