Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Начальник Енергетичної митниці Ігор Піковський зустрівся з представниками паливного ринку на міжнародній конференції Ukrainian Petroleum Market 2019

23.09.2019

Днями начальник Енергетичної митниці ДФС Ігор Піковський взяв участь у роботі міжнародної конференції Ukrainian Petroleum Market 2019 (UPM2019).

Організатор конференції Консалтингова компанія UPECO – видавник професійного щотижневика НафтоРинок традиційно охопила професійною дискусією учасників ринку моторних палив та запросила делегації з Польщі, Білорусі, Казахстану, Азербайджану, Литви, Туреччини, Румунії, Швейцарії, США та інших країн.

Ігор Піковський виступив у якості спікера з доповіддю на тему: «Впровадження спеціалізованих мит на дизельне паливо та LPG: що повинен знати імпортер» та прокоментував різноманітні аспекти та результати впровадження
з 1 серпня поточного року спецмит на дизельне паливо та скраплений газ, походженням з Російської Федерації (запроваджене постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2019 року № 624 у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 липня 2019 року № 678).

Учасників зустрічі цікавила, зокрема, процедура повернення надміру сплачених коштів у вигляді спецмита у випадку подання сертифікату про походження товару після проведення митного оформлення. В цій ситуації повернення коштів відбувається згідно з вимогами наказу Міністерства фінансів України від 18.07.2017 №643 «Про затвердження Порядку повернення авансових платежів (передоплати) і помилково та/або надміру сплачених сум митних платежів» (зі змінами).

У професійній дискусії учасники форму мали можливість обговорити й інші актуальні питання, в тому числі і запобігання державними органами контрабанді палива в Україні.