Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Підприємець – це звучить гордо

30.08.2019

Команда Офісу великих платників вітає провідних представників вітчизняного бізнесу та ключові державні підприємства з наступаючим Днем українського підприємця!

Підприємництво не просто професія – це склад мислення, стан душі, стиль життя.  

Шановні друзі! Цього року ми супроводжуємо 1473 великі підприємства й готові сказати добрі слова на адресу кожного. Адже кожен з вас, незважаючи на виклики та складнощі, намагається сумлінно виконувати свої зобов’язання перед суспільством, партнерами, клієнтами. Історія кожного – це не лише історія власного успіху. Це літопис становлення держави.

Українське підприємництво пройшло непростий, але цікавий та повчальний шлях від свого зародження наприкінці минулого століття до нинішнього сталого розвитку. Вітчизняна економіка реформується й розвивається – разом з нею розвивається й наш бізнес, піднімаються на вищій рівень державні компанії. Сьогодні українські бренди впізнавані по всьому світу.

Ми пишаємось тим, що працюємо з вами. І обіцяємо й надалі забезпечувати максимальний рівень комфорту в обслуговуванні, чути ваші пропозиції та побажання. Будьмо поруч!

Від імені всієї команди Офісу бажаємо вам процвітання, стабільного росту, надійних партнерів, вдалих угод!