Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Сонячна дорога в велике життя: напередодні 1 вересня в Офісі вітали майбутніх школярів

30.08.2019

На пару годин Офіс великих платників став веселим майданчиком, на якому завтрашні першокласники святкували завершення літа та початок шкільного життя. 

За традицією керівництво Офісу привітало  дітлахів та їх батьків, що працюють у команді Офісу, з новим етапом у їх житті. Цьогоріч таких сімей було 14.

Малеча отримала подарунки – шкільні рюкзачки з усім необхідним (олівцями, зошитами, кольоровим папером) та море позитивних емоцій від Наукового шоу, яке продемонстрували аніматори. А завершилось свято смачним солодким столом з морозивом, котре майбутні школярі приготували власноруч.

«Перший клас – це перша доросла справа для малюків і – певне випробування для батьків. Тепер – аби спілкуватись зі своїми малими на рівних – кожному доведеться згадувати шкільну програму», - пожартував начальник Офісу Євген Бамбізов. Він висловив сподівання, що майбутнім школярам –попри всі складнощі – вчитись буде цікаво й весело.

Слід зазначити, що привітання першокласників з числа дітей співробітників Офісу влаштовується вже вшосте. Понад сотні малюків розпочали своє шкільне життя з добрих слів напуття, які вони почули в стінах Офісу.