Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Офіс: відкрите вікно для спілкування

06.06.2019

З чого починається кожен успішний бізнес? Можливо, кого здивую, але нагадаю: з довіри. Тільки так досягаються найвищі результати, які потім вражають світ.

Довіра між партнерами, між суспільством та бізнесом, між бізнесом та державою. Коли кожен знає свої права та пам’ятає про обов’язки. І вчасно їх виконує. В цьому контексті у світовій практиці сплата податків справа природня, почесна й шляхетна. При цьому, сам процес зручний та прозорий для кожного платника. Фіскальні служби повернуті обличчям до громадян та бізнесу. І між ними – панує максимальна довіра.

Перезавантаження податкової служби в Україні, яке наразі відбувається, має зробити її прозорою, комфортною та відкритою. і очевидно, що без довіри суспільства до податківців та навпаки – контролюючих органів до суспільства – цієї мети не досягти.

Як досягається довіра? Це – професійна оперативна комунікація, постійний живий зв’язок. Кожен платник має бути почутий, кожен, хто звертається, має отримати повну й достовірну інформацію.

Саме над цим і працює наше Управління комунікацій, місія якого – стати відкритим вікном для спілкування. Це щоденна співпраця з інститутами громадянського суспільства, бізнес-елітами, ЗМІ.

Декілька цифр. За п’ять місяців поточного року зусиллями Управління комунікацій у Києві та регіонах проведено 6 «круглих столів», 244 збори та зустрічі з громадськістю і бізнесом, 8 заходів – з інститутами громадянського суспільства. За цей же період світ побачили понад 300 наших матеріалів (як консультаційно-роз’яснювальних, так і інформаційних), пройшло шість прес-конференцій та брифінгів.

Дорогі друзі, шановні платники! Нагадаю: принцип «Платник – передусім!» був та залишаться для нас ключовим.

Ми завжди намагаємось швидко й якісно інформувати вас по всьому спектру важливих та корисних новацій та норм податкового законодавства, даємо роз’яснення щодо застосування їх на практиці, консультуємо, виступаємо майданчиком для комунікацій між платниками та провідними фахівцями і керівництвом Офісу.

Пам’ятайте: Офіс щоденно на зв’язку, в «зоні досяжності», як сказали б мобільні оператори. Ваші податкові координатори завжди допоможуть – їх контакти можна дізнатися на нашому сайті за посиланням http://officevp.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv/283065.html.

Телефон Управління комунікацій(044) 454-1705, за яким ви завжди можете звернутися і ми залюбки відповімо на всі запитання

Ми також щоденно розглядаємо ваші електронні листи, які ви направляєте нам на електронну адресу vpp.media_office@sfs.gov.ua

Отже, звертайтесь – ми поруч. І завжди вам раді!