Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Гострого пера, натхнення та успіхів!

06.06.2019

Команда Офісу великих платників податків вітає українських журналістів

Ранок тільки-но розпочався, а для когось перед мікрофоном – вже розпал робочого дня. Журналістика – професія, яка вимагає віддачі щохвилини, цілодобово, за будь-яких обставин. Саме завдяки цьому ми звично вже маємо можливість отримувати інформацію у режимі 24/7.

Сьогодні не уявляємо життя без участі у ньому четвертої влади. Журналісти допомагають дізнатись правду, відстоюють справедливість, борються за важливі закони, працюють під кулями на передовій…

За результатами опитувань, що час од часу проводять соціологічні служби, наші медіа мають колосальний авторитет та кредит довіри у суспільстві, який поступається хіба що рівню довіри до церкви.

Нинішній день названо професійним святом невипадково: 27 років тому Спілка журналістів України стала членом відповідної Міжнародної федерації. А отже – наші журналісти ввійшли до дружньої сім’ї працівників світових медіа.

Словом можна вбити і ним же можна врятувати – цю прописну істину хочеться сьогодні згадати знову.

Шановні журналісти! Бажаємо, щоб ваші слова, які чують та читають мільйони, несли тільки правду, а відтак – звучали в ім’я добра. Щоб і надалі вас розуміли, вам довіряли, вас шанували.

Спасибі за вашу співпрацю у створенні незалежної й економічно могутньої держави – без вашої участі це становлення було б значно складнішим.

Гострого пера, натхнення та успіхів кожному з вас!