Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Понад 10 мільярдів. У квітні-2019 великий бізнес задекларував на 15,3% більше ПДВ, аніж торік

24.05.2019

Офіс великих платників податків продовжує забезпечувати значні суми декларування ПДВ у 2019 році

За результатами роботи квітня 2019 року платниками Офісу задекларовано до сплати 10,6 млрд грн податку на додану вартість, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на понад 1,4 млрд грн або на 15,3%.

При цьому, обсяги оподатковуваних операцій на території України, в порівнянні з минулим роком, зросли лише на 1,9%. Таким чином, значно збільшилась податкова віддача платників Офісу в порівнянні з минулим роком, а саме на 0,34 відсоткових пункти і залишається найвищою в Україні (з 2,71% за результатами фінансово-господарської діяльності за квітень 2018 року до 3,05% - за квітень 2019 року).

Позитивна динаміка нарахувань податку на додану вартість простежується і в порівняні з середньомісячними нарахуваннями за січень-березень 2019 року, зокрема нарахування зросли на 711 млн грн, або на 7,3% в порівнянні з середньомісячними показниками.

Наведені цифри свідчать, що податкова ефективність великого бізнесу у квітні 2019 року значно збільшилась в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, системне та стабільне зростання спостерігається і в порівнянні з попередніми звітними періодами.

Як короткий підсумок, об’єктивно можна сказати, що успішних результатів вдається досягати саме завдяки  скоординованій, системній співпраці команди Офісу та великих платників.