Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

«Енергоатом» не сплатив до держбюджету 1,7 млрд грн

22.05.2019

За результатами фінансово-господарської діяльності один з найбільших виробників електроенергії в Україні – ДП НАЕК «Енергоатом» - задекларував частину чистого прибутку (доходу) до сплати у сумі  1,76 млрд гривень. Однак бюджет ці кошти так і не отримав.

Підприємство перебуває на обліку в Офісі великих платників та входить до сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. 

Частка «Енергоатому» у загальній структурі виробництва електроенерії в країні – 51,2%. Отже, він виробляє більше половини всієї електроенергії й є одним з найбільших бюджетоформуючих держаних підприємств. Несплата зазначеної суми зобов’язання на дату граничного терміну перерахування до держбюджету частини чистого прибутку (доходу) ставить під загрозу виконання дохідної частини Держаного бюджету України у травні 2019 року.

Нагадаємо, днями в Україні завершилась компанія декларування чистини чистого прибутку (доходу) підприємств за підсумками І кварталу 2019 року, відрахування до державного бюджету якого, здійснюється державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями згідно з ст. 111 Закону України від 21.09.2006 № 185-V "Про управління об’єктами державної власності" та у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.