Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Зустріч керівництва Енергетичної митниці ДФС з представниками Комітету з питань енергетики Американської торговельної Палати в Україні

17.04.2019

Днями в Американській торговельній Палаті в Україні (далі-Палати) відбулась зустріч представників Комітету Палати з питань енергетики, компаній-членів Палати, Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби України, Енергетичної митниці ДФС та ПАТ «Укртрансгаз» з метою обговорення актуальних питань зберігання природного газу в підземних сховищах в Україні в режимі «митний склад».

На зустрічі розглядалися питання як митного оформлення так і оподаткування природного газу, що зберігається на митному складі. Зокрема: реалізація переходу права власності на природний газ між нерезидентами та резидентами; особливості процедури розмитнення при оформленні вантажної митної декларації; особливості податкового та митного контролю за цінами реалізації природного газу та багато інших.

Представники Енергетичної митниці ДФС – перший заступник начальника митниці Тарас Шепітько, начальник відділу протидії митним правопорушення та міжнародної взаємодії Євген Бузюн та заступник начальника митного поста «Центральний» Андрій Антонюк, взяли активну участь в обговоренні особливостей митного та документального оформлення експорту та реекспорту природного газу.

Нагадаємо: в січні 2019 відбувся перший випадок експорту природного газу з України.

Відбувся конструктивний діалог з усіма учасниками та експертами компаній-членів Комітету Палати з питань енергетики.

Учасники підкреслили важливість та актуальність теми зустрічі, наголосили на необхідності ефективного використання всіх потенційних можливостей зберігання природного газу в режимі митного складу для розвитку економіки та ринку природного газу в Україні. Вирішено було продовжити дискусію, оскільки зустрічі в даному форматі дозволяють своєчасно виявити проблемні питання, які існують в даній сфері.