Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Віднедавна загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс доступний також і в мобільному додатку

17.04.2019

У продовження теми аналізу ваших анкет та побажань, щодо удосконалення роботи Офісу – ми отримали прохання, надавати більше інформаційно-роз’яснювальних матеріалів щодо ведення податкового обліку, новацій законодавства, тощо. Команда Офісу вже працює над організацією ваших побажань та налагодження комфортної співпраці. І сьогодні, поговоримо про загальнодоступні роз’яснення, які вже доступні у мережі, зокрема на платформі Офісу та ДФС.

Найактуальніші новини у законодавстві та інші податкові тренди завжди можна знайти на суб-сайті Офісу, на нашій сторінці у Facebook та YouTube каналі Офісу. Крім того, для вас, шановні платники, функціонує Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР), де можна знайти всю актуальну та важливу інформацію пов’язану з фіскальною службою.

ЗІР допоможе залишатись в курсі останніх змін законодавства та першими дізнаватись актуальну інформацію, адже для вашої зручності, наразі він доступний також і в мобільному додатку.

Що таке ЗІР – Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, який містить достовірну і повну довідкову інформацію у сфері оподаткування, митної справи, єдиного внеску та електронних довірчих послуг.

У розділах ЗІР ви знайдете: запитання – відповіді, нормативні та інформаційні документи, останні зміни в законодавстві, Єдиний реєстр ІПК, електронний кабінет, податковий календар та багато іншого.  

Відтак, якщо ви хочете отримувати інформацію швидко та оперативно, користуйтеся інформаційними ресурсами ДФС та Офісу з вашого ПК або з мобільного, або  знаходьте інформацію через інформаційний ресурс ЗІР. Все що для цього потрібно – перейдіть за посиланням: http://m.zir.sfs.gov.ua/ та завантажите мобільний додаток ЗІР на базі Android та IOS.

Користуйтеся електронними сервісами та ресурсами, які доступні для платників Офісу, та економте свій час! І пам’ятайте, у разі виникнення запитань, фахівці Офісу завжди готові прийти на допомогу.