Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Києві викрили Інтернет-магазин, який продав нелегальних телефонів майже на 30 млн грн

17.04.2019

Мобільні телефони відомого бренду продавали, та виробника про це повідомити забули.

Один із відомих Інтернет-маркетів продав 355 мобільних телефонів відомого бренду на майже 30 млн грн, проте виробник цих «недешевих» гаджетів їх на територію України не постачав.

Так, під час перевірки одного із найбільших інтернет-магазинів України, фахівці Офісу виявили цікавий факт: протягом тривалого часу (липня – жовтня 2018 року) магазин придбав у підприємства-постачальника мобільні телефони відомого бренда, та реалізував їх споживачам. Та коли фахівці Офісу великих платників надіслали запит до офіційного представника компанії-постачальника даних мобільних телефонів в Україні, виявилося, що протягом 2018 року на митну територію України продукція цього виробника не завозилась.

Фахівцями Офісу проведена робота з відстеження ланцюга постачання, зберігання та місця завантаження-розвантаження товару. В результаті контрольно - перевірочної роботи виявлено гаджети невідомого походження, постачання яких оформлено лише на папері. Також встановлено відсутність у підприємства-постачальника документів на право власності чи оренди складських приміщень, які вказані в товарно-транспортних накладних та неможливість реального здійснення операцій щодо придбання такого товару інтернет магазином.

За результатами перевірки Офісом великих платників інтернет магазину донараховано понад 7 млн грн податків.