Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Ми дослухаємось до думки кожного! Електронні сервіси – тренд сучасного ведення бізнесу

12.04.2019

Після завершення кампанії анкетування великого бізнесу-2019, щодо рівня задоволеності обслуговуванням у Офісі великих платників, команда Офісу аналізує результати та підбиває підсумки.

Ми щиро вдячні кожному, хто долучився до опитування та кому не байдуже, як обслуговують у Офісі. Ми почули пропозиції та зауваження кожного та уже розпочали працювати над удосконаленням своєї роботи. Адже наш платник – передусім!

Проте, під час аналізу ваших анкет та побажань, щодо роботи Офісу, ми зрозуміли, що не усі з вас знають про можливості та сервіси, які функціонують у Офісі. Зокрема, що довідку про відсутність заборгованості можна отримати он-лайн в електронному вигляді. Тому, аби зробити нашу співпрацю більш комфортною та зрозумілою, ми вирішили розповісти, а тим, хто знає – нагадати, як можна отримати довідку про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи у електронному вигляді.

Що для цього потрібно?

Просто зайдіть у приватну частину «Електронного кабінету платника» та  подайте заяву на адресу уповноваженого органу.

Готується така довідка уповноваженим органом протягом 5 робочих днів з дня, наступного за днем отримання заяви та надається безоплатно за вибором платника у паперовій або електронній формі.

Строк дії Довідки становить 10 календарних днів з дати її формування.

Звертаю вашу увагу, що довідка, як електронний документ, доступна для перегляду лише в закритій частині «Е-кабінету платника». За потреби, її наявність можна перевірити у відкритій для інших користувачів частині «Е-кабінету» за реквізитами довідки.

При цьому, не забувайте, що за Вами зберігається право отримати довідку про відсутність заборгованості і в паперовому вигляді.

Тож, шановні платники, користуйтесь електронними сервісами Офісу, замовляйте довідку про відсутність заборгованості та інші документи он-лайн та економне свій час!

Як скласти заяву та отримати довідку про відсутність заборгованості дивіться у відео-роз’ясненні на нашому YouTube каналі

І пам’ятайте, у разі виникнення будь-яких запитань, команда Офісу завжди готова прийти на допомогу. З будь яких питань ви можете звернутися до свого координатора