Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У лютому 2019 великий бізнес задекларував до сплати майже 12 млрд грн ПДВ

25.03.2019

У 2019 році Офіс великих платників продовжує забезпечувати значні суми  декларування ПДВ. На підтвердження – наведемо ключові цифри.

За результатами роботи лютого 2019 року платниками Офісу задекларовано до сплати 11,9 млрд грн податку на додану вартість, що на 796,8 млн грн, або на 7,1% більше ніж у лютому 2018.

Таких результатів вдалося досягти завдяки збільшенню податкової віддачі платників Офісу, яка зросла в порівнянні з минулим роком, на 0,24 відсоткових пункти і залишається найвищою по Україні (від 3,29% за результатами фінансово-господарської діяльності за лютий 2018 року до 3,53% - за лютий 2019 року). При тому, що обсяги оподатковуваних операцій на території України цього року зменшились на 0,2%.

Загалом підприємствами Офісу великих платників забезпечено 63,3% усіх нарахувань податку на додану вартість по Україні.

В цілому за результатами фінансово-господарської діяльності січня-лютого 2019 року великими платниками Офісу задекларовано до сплати понад 24,6 млрд грн податку на додану вартість, що на 3,3 млрд грн, або на 15,7% більше ніж у відповідному періоді минулого року.

За рахунок значного зростання нарахованих до сплати податкових зобов’язань відносно обсягів оподатковуваних операцій, збільшилась і податкова віддача підприємств, а саме на 0,45%.

Так, завдяки грамотному податковому адмініструванню, партнерській роботі команди Офісу та великих платників, зокрема, втілення курсу щодо зменшення навантаження на великий бізнес шляхом ризикоорієнтованої системи контролю, впровадження більш зручних опцій для забезпечення комфортної системи оподаткування та подання звітності, а також ведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та відкритого діалогу фахівців Офісу з великим бізнесом вдається забезпечувати економічне зростання як великих підприємств, так країни в цілому.

Тому, шановні платники, пам’ятайте, у разі виникнення будь-яких запитань, команда Офісу завжди готова прийти на допомогу.