Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Будьте щасливими й усміхненими!

07.03.2019

Сьогодні важко уявити сферу, де б жінки не проявили себе нарівні з чоловіками. Українські – тим паче. На їх долю кожного століття випадали неабиякі випробування. Нинішнє – не виняток, нажаль. Втім вистояли.

Українки – найкрасивіші й найпривабливіші жінки. Адже однаково добре справляються з роллю берегині у сім’ї, ефективного менеджера у компанії чи високопрофесійного державного службовця.

Кожен український чоловік знає: навіть у безвихідній ситуації надія є. Бо поруч завжди – прекрасна, розумна й віддана. Та, що несе перемогу. Й – сама її ототожнює.

Нашу співвітчизницю не лякають ні випробування, ні напруга, ні проблеми, ні безліч цифр, алгоритмів та зведень, ні похмура погода за вікном. Вона завжди чарівна, впевнена в собі, зосереджена й професійна.

Це в значній мірі, стосується й співробітників Офісу великих платників. Точніше – співробітниць. Адже більша частина наших фахівців (968 з 1417) – представниці прекрасної статі. Їм щодня доводиться брати на себе неабияку відповідальність й вирішувати безліч завдань. Втім, як свідчить статистика роботи Офісу, роблять вони все це цілком успішно.

Ще у XVIII столітті барон Фрідріх фон Гарденберг,  німецький поет та філософ, більш відомий під псевдонімом Новаліс, сказав: «Громадянин має сплачувати податки з тим же почуттям, з яким закоханий підносить своїй коханій подарунки».

Сподіваємось, подібне почуття знайоме й, більш того, – притаманне більшості наших платників. Одна з причин – те, що вони мають справу саме з нашими прекрасними колегами.

Отже, наші чарівні, вродливі, талановиті, безстрашні й беззахисні водночас!

Залишайтеся собою, будьте неодмінно щасливими й усміхненими, будьте  сміливими й тендітними душею. Миру, благополуччя й спокою кожній Вашій родині!

З Днем Весни, Краси й Любові вас всіх!