Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Традиційно весняні свята в Офісі розпочинаються привітаннями жінок-ветеранів податкової служби

06.03.2019

Сьогодні в Офісі великих платників, не зважаючи на похмуру погоду, було по-справжньому сонячно і тепло. Напередодні свята весни до нас завітали чарівні жінки, які закладали фундамент податкової служби.

Заступник начальника Офісу Олександр Лепетюк звернувся до ветеранів  податкової служби зі словами вдячності та побажань довгих та щасливих років життя: «Чарівні наші жінки, традиційно ми раді вітати вас у Офісі. Жінки завжди були і є незмінними помічницями та натхненницями чоловіків. Завдяки вам чоловіки можуть здійснювати неймовірні вчинки та досягати високих звершень. Тому, від імені усіх чоловіків Офісу, хочу подякувати вам за службу, за те, що цеглинка за цеглинкою разом з чоловіками будували міцну основу податкової служби України. Бажаю всім вам міцного здоров`я, щастя, кохання та добробуту. Нехай у вас завжди буде чудовий настрій, а у ваших домівках – тепло та радісно. Нехай рідні та близькі оточують вас турботою та теплом. І хоча час невпинно летить, ми пам’ятаємо, цінуємо і любимо вас. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму!»

Такі зустрічі з ветеранами податкової служби в Офісі давно стали традиційними. А святкова, тепла, дружня атмосфера та підтримка і увага колег наповнює кожного весняним настроєм та любов’ю. Адже двері Офісу великих платників завжди відчинені для тих, хто будував та удосконалював податкову систему країни.