Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У перший місяць року великий бізнес наповнив Державний бюджет майже на 20 млрд грн

07.02.2019

Протягом січня 2019 року підприємства, які обслуговуються в Офісі перерахували до Державного бюджету країни 19,6 млрд грн.

У розрізі основних податків до Державного бюджету варто зазначити, що найбільш вагому частку надходжень до бюджету від великого бізнесу у січні 2019 року склав податок на додану вартість – майже 12 млрд грн.

Сума надходжень до бюджету від акцизного податку вироблених в Україні товарів склала понад – 3, 5 млрд грн, та податку на прибуток –  понад 1,8 млрд грн.

Варто відзначити значне зростання надходжень до Державного бюджету з податку на прибуток, сума надходжень від якого  в січні 2019 року, порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшилась на  0,7 млрд грн, тобто на 65,6%.

 Доля податкових платежів до Держбюджету від великого бізнесу, що обслуговується  Офісом, за результатами січня 2019 року за основними податками склала: 94% - акцизний податок, податок на прибуток – 79,0%, податок на додану вартість – 52,4%.

Збільшилась також сума надходжень до бюджету з податку на доходи фізичних осіб, зокрема із заробітної плати та єдиного соціального внеску, в порівнянні з аналогічним періодом 2018-го року.

Так, у січні 2019 року до Державного бюджету надійшло – 0,9 млрд грн податку з доходів фізичних осіб з заробітної плати, що на 30,9%, або на понад 0,2 млрд грн більше, ніж за січень 2018 року.

Єдиного соціального внеску підприємствами Офісу великих платників сплачено 4, 5 млрд грн, що на 0,9 млрд грн, або на 24,4% більше минулорічних показників.

Зросли надходження у 2019 році і від військового збору. Так, протягом січня цього року до Державного бюджету сплачено майже 0,4 млрд грн, що  на 19,9% або на 65,2 млн грн більше, аніж у січні 2108 року.

Наведені цифри свідчать, що податкова ефективність великого бізнесу на початку 2019 року значно зросла в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Як короткий підсумок, об’єктивно можна сказати, що скоординована, системна робота фахівців Офісу та великих платників дозволила виконати більшість основних зобов’язань щодо наповнення Держбюджету країни.

Додаткові матеріали