Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Видобуваєте корисні копалини? Зверніть увагу на особливості адміністрування рентної плати за користування надрами у поточному році

05.02.2019

Офіс великих платників податків повідомляє, що з метою забезпечення ефективного контролю доходів місцевих бюджетів від Рентної плати для видобування корисних копалин загальнодержавного значення (крім вуглеводнів), платники такої Рентної плати мають складати окремі додатки до податкової декларації з Рентної плати, в яких податкові зобов'язання в межах спеціального дозволу самостійно "розподілені" платниками між бюджетами адміністративно-територіальних одиниць, які повністю або частково розташовані в межах території полігону, обмеженого координатами, зазначеними у такому дозволі.

При цьому, починаючи з податкових зобов'язань Рентної плати за IV квартал 2018 року, ідентифікуючою ознакою кожного окремого додатка до декларації є зазначений у рядку 5.1 "код органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням ділянки надр за КОАТУУ" розділу 5 "Ділянка надр, з якої видобуто корисну копалину" додатка 1 до декларації, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 № 719, код одиниці адміністративно-територіального устрою.

Нагадуємо, що з 01.01.2019 року набирали чинності зміни, внесені до Податкового та Бюджетного кодексів України, зокрема в частині особливостей адміністрування у 2019 році рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин, детальніше про які можна дізнатись із листа Державної фіскальної служби України від 25.01.2019 р. № 2394/7/99-99-12-03-04-18.