Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Більше 8,4 млрд. грн. перераховано Енергетичною митницею ДФС до Державного бюджету України у грудні 2018 року

10.01.2019

За результатами діяльності у грудні 2018 року Енергетичною митницею ДФС до Державного бюджету України перераховано 8 414,4 млн. грн.

У розрізі митних платежів найбільші суми забезпечено з податку на додану вартість з ввезених на територію України товарів – 4 869,2 млн. грн. (57,9% загальної суми) та акцизного податку з ввезених на митну територію України підакцизних товарів – 3 535,6 млн. грн. (42% загальної суми).

Платежі з ввізного мита, єдиного збору, що справляється у пунктах пропуску через державний кордон України і плати за виконання митних формальностей поза місцем розташування митних органів склали близько  9,8 млн. грн.

Основні надходження податків і зборів за оформленнями в Енергетичній митниці ДФС у грудні 2018 року є митні платежі, що сплачуються при ввезенні на митну територію палива дизельного – 4,1 млрд. грн., природного газу – 1,6 млрд. грн. та бензинів моторних – 1,2 млрд. грн.  Крім того, бюджетоформуючими залишаються наступні групи товарів: гази скраплені – 693,1 млн. грн., паливо для реактивних двигунів – 350,0 млн. грн.