Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Комунальний транспорт ремонтували лише на папері

09.01.2019

Фахівці Офісу великих платників податків ДФС виявили факт нереальності надання послуг з ремонту комунального транспорту на більш ніж 10 млн грн.

Про майстрів-умільців, які здатні збудувати летючий корабель  за одну ніч чи просто у своїй кузні підкувати золотими підковами блоху складають легенди та розповідають у казках. А нещодавно стало відомо про ще двох таких умільців, які за два місяці самотужки та фактично голими руками відремонтували комунального транспорту на більш ніж 10 мільйонів гривень.

Так, за результатами позапланової перевірки одного з комунально-транспортних підприємств, фахівці Офісу великих платників встановили, що протягом двох місяців йому надавало послуги з ремонту на понад 10 мільйонів гривень підприємство, яке має у своєму штаті лише двох працівників та не має основних фондів.

Крім того, згідно з документами, ці двоє робітників, які фактично голіруч «виконати ремонт», за свою «непосильну» працю отримували лише 1,5 тисячі гривень заробітної плати.

Словом, нереальність взаємин комунально-транспортного підприємства  та підприємства-підрядника  очевидна. Зібравши усю необхідну доказову базу, фахівці Офісу встановили, що ремонт комунального транспорту фактично не здійснювався. А посадові особи підприємства, декларуючи ремонт громадського транспорту, яким, до речі, ми з вами користуємося, здійснювали його лише на папері, таким чином  мінімізуючи сплату необхідних податків до бюджету.