Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Офіс великих платників та Держпраці активно працюють у напрямку детінізації зайнятості населення

01.11.2018

За ініціативою Офісу великих платників податків ДФС, проведена робоча зустріч з представниками Головного управління Держпраці у Київський області.

Мета проведення зустрічі – обговорення проблемних питань, які виникають в ході проведення перевірок у рамках виконання урядової програми з детінізації відносин у сфері зайнятості населення, а також проблемні питання зайнятості населення зокрема, не оформлення працівників та застосування штрафних санкцій до роботодавців.

В ході зустрічі представники Держпраці ділились позитивним, практичним досвідом, який вже встигли здобути з моменту встановлення урядового завдання. 

Не залишились осторонь і договори цивільно-правового характеру, з якими найчастіше шахраюють роботодавці, підмінюючи ними трудові договори та аналіз повідомлень про прийняття працівників на роботу. 

Також увагу приділили вже наявній судовій практиці та поточним напрацюванням юридичних підрозділів у відстоюванні позиції контролюючих органів у судах. 

Наприкінці зустрічі проговорили шляхи реалізації ключових показників спільного плану дій, та вже з наступного тижня запланували розпочати спільні перевірки.