Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

За неоприбуткування готівки порушники сплачують значні штрафи

11.09.2018

Миколаївським окружним адміністративним судом визнано правомірним оскаржуване ТОВ «Сандора» податкове повідомлення – рішення, винесене Офісом великих платників податків, яким за неоприбуткування готівкових коштів у книгах обліку розрахункових операцій застосовано штрафні санкції на суму 3,7 млн грн.

Підставою для винесення даного податкового повідомлення – рішення стали висновки акту фактичної перевірки ТОВ «Сандора», в якому зафіксовано ненадання до перевірки розрахункових книжок та касових книг.

Підтримуючи доводи Офісу, Суд визнав, що обов’язок контролюючого органу здійснювати перевірку на підставі первинних документів кореспондується з обов’язком платника податків зберігати такі первинні документи та надавати їх при перевірці. Ненадання таких документів прирівнюється до їх відсутності. Тому Суд не прийняв до уваги додаткові докази, надані товариством під час судового розгляду, які не були надані ним під час перевірки».

Також Судом визнано дії контролюючого органу з призначення фактичної перевірки та наказ про проведення фактичної перевірки правомірними, здійсненими на підставі та в межах наданих Законом повноважень.