Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На третину зменшилась кількість перевірок великих платників

11.09.2018

Підрозділом аудиту Офісу великих платників податків у січні-серпні поточного року за результатами документальних перевірок донараховано 15,2 млрд грн грошових зобов’язань. Цей показник майже на 5 млрд грн, або на 48% перевищує обсяги донарахувань за аналогічний період минулого року. Збільшення нарахувань зумовлено тим що при відборі платників для включення в графік планових та позапланових перевірок, ініціаторами яких є Офіс великих платників податків, враховується наявність значних ризиків щодо несплати податків та зборів платниками.

Кількість документальних перевірок платників Офісу великих платників податків за 8 місяців 2018 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року скоротилась на третину - з 807 до 536 перевірок (з них 455 позапланових та 81 планова).

Лише половина позапланових перевірок проведено за ініціативою органів Державної фіскальної служби, а саме – 205, решту – 250 позапланових перевірок (54,9 %) – здійснено з причин, що не залежали від органів фіскальної служби:

-повідомлення банків про порушення розрахунків у сфері ЗЕД – 47 %;

-ухвали суду (слідчого судді) – 5,9 %;

-процедури ліквідації, припинення, реорганізації – 2 %.

Додаткові матеріали