Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Діалог з бізнесом напередодні звітування з ТЦО

10.08.2018

9 серпня 2018 року, в рамках заходів Американської торгової палати в Україні, відбувся семінар «Звітність з трансфертного ціноутворення за 2017 рік: обговорення проблемних аспектів» за участі  фахівців Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби України, Офісу великих платників податків та компанії Deloitte.

Під час відвертої розмови з представниками великого бізнесу заступник начальника Офісу Олександр Лепетюк розповів  про пріоритети у роботі Офісу в аспекті моніторингу контрольованих операцій. 

Олександр Лепетюк акцентував увагу присутніх на відкритості Офісу щодо обговорення питань трансфертного ціноутворення, які виникають у великих платників податків, та зауважив про можливість використання переваг самостійного коригування податкових зобов’язань при здійсненні контрольованих операцій.

Учасники семінару мали змогу отримати компетентні відповіді від спікерів заходу на актуальні податкові питання та дізнатись про практику податкових перевірок з трансфертного ціноутворення й перспективи оновлення законодавства у цьому питанні.