Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Судом винесено рішення на користь Енергетичної митниці ДФС за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Трейд Коммодіті»

10.08.2018

Рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 22.06.2018 у справі № 804/2843/18 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Трейд Коммодіті» до Енергетичної митниці ДФС про визнання протиправною бездіяльності та зобов’язання вчинити певні дії у задоволенні позову відмовлено.

В квітні 2018 року позивач звернувся до зазначеного адміністративного суду з вищевказаним позовом, в якому просив визнати протиправною бездіяльність Енергетичної митниці ДФС щодо нездійснення митного оформлення товару ТОВ «Трейд Коммодіті» та зобов’язати відповідача розглянути питання щодо здійснення митного оформлення товару.

Під час проведення розрахунків, враховуючи рішення митниці про визначення коду товару встановлено, що сума недоборів за розглянутою митною декларацією складає 230 530, 29 грн. Про цей факт відповідачем складено протокол про порушення митних правил. Після дослідження матеріалів справи судом встановлено, що позивачем було допущено порушення митних правил при декларуванні та переміщенні товарів через митний кордон України. Тому, суд вважає, що в діях відповідача відсутні ознаки бездіяльності.

Таким чином, дії ТОВ «Трейд Коммодіті» були спрямовані на неправомірне, умисне ухилення від сплати обов’язкових платежів та зменшення їх розміру на 230 530, 29 грн.

Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку, що відповідач під час проведення митного оформлення товару позивача діяв на підставі та у спосіб, передбачений чинним законодавством, а тому, у задоволенні позову відмовив повністю.