Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В Офісі провели для платників семінар з ТЦУ

18.07.2018

Керівники профільних відділів Офісу, ДФС та представники PwC Україна провели семінар «Трансфертне ціноутворення: ключові аспекти». Захід було організовано за запитом великих платників податків, який вони зафіксували під час нещодавно проведеного опитування (щодо спрощення звітів про КО). У своїх анкетах вони зазначили, що потребують поглиблення знань з ТЦУ та вибрали теми, що цікавили їх найбільше.

Питання трансфертного ціноутворення є надзвичайно важливим та актуальним, оскільки більше 90% контрольованих операцій по всій країні здійснюються саме великими платниками податків, що обслуговуються в Офісі. Тому у ньому взяли участь представники більше ста компаній виробничої та невиробничої сфер, фінансових установ, а також консалтингових та аудиторських компаній. Це був перший з серії подібних заходів у розширеному форматі, які Офіс планує проводити й надалі за участю фахівців ДФС та провідних консалтингових та аудиторських компаній.

Під час семінару учасники змогли поставити запитання та отримати відповіді щодо ідентифікації контрольованих операцій за 2017 та 2018 роки, порядку формування та подання звітності, вимог до документації з трансфертного ціноутворення, можливості самостійного коригування зобов’язань, оновлення порядку проведення процедури попереднього узгодження ціноутворення, а також щодо податкових перевірок з питань трансфертного ціноутворення.