Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Викрито схем “відмивання” на загальну суму в 1,1 млрд грн

11.07.2018

За І півріччя 2018 року фахівцями Управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Офісу великих платників податків виявлено фінансові операції, пов’язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом на загальну суму 1,1 млрд грн та збитки за предикатними злочинами на суму понад 2,4 млрд грн:

- привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем - 38 млн грн.;

- ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) - 47 млн грн;

- зловживання владою або службовим становищем - 1 292,5 млн грн;

- службове підроблення - 1 034 млн грн.

За переданими матеріалами правоохоронними органами обліковано 13 кримінальних правопорушень. Здійснюється попереднє розслідування.

Довідково

Відповідно до статті 4 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму» до легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, належать будь-які дії, пов’язані з коштами (власністю), одержаними (здобутими) внаслідок вчинення злочину, спрямовані на приховування джерел походження зазначених коштів (власності) чи сприяння особі, яка є співучасником у вчиненні злочину, що є джерелом походження зазначених коштів (власності). Відповідальність за легалізацію (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, передбачена статтею 209 Кримінального кодексу України.