Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Декларування валютних цінностей, доходів та майна, що належать резиденту України і знаходяться за її межами

11.07.2018

Нагадуємо про наближення терміну подання декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами,  за II квартал 2018 року  (граничний термін подання – 19.07.2018 року).  

Декларування валютних цінностей, доходів та майна здійснюється суб’єктами підприємницької діяльності за формою Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 25.12.95 № 207. У розділах II – III Декларації відображаються кошти, майно, що знаходяться за межами України з порушенням термінів розрахунків, вкладення на рахунках, відкритих в іноземних банках, до статутних фондів іноземних підприємств за кордоном, тощо та інше майно. Інформація про проведені поточні операції у сфері зовнішньоекономічної діяльності, по яких не порушено законодавчо встановлені строки розрахунків, так і інформація про валютні кошти та товари, повернуті з порушенням законодавчо встановлених термінів відображаються у розділі V Декларації, який носить лише інформаційний характер. Отже суб’єкт підприємницької діяльності подає Декларацію у випадку коли валютні кошти або майно знаходяться за межами України, у тому числі з порушенням встановлених законодавством строків розрахунків в сфері ЗЕД.

У разі відсутності коштів та майна за межами України, та у разі  якщо розрахунки  здійснюються у встановлені законодавством строки, і при цьому заповнюється тільки V розділ Декларації, суб’єкт підприємницької  діяльності може не подавати Декларацію про валютні цінності, доходи та майно, що належить резиденту України і знаходяться за її межами. 

Звертаємо вашу увагу, що Верховною радою України  21 червня 2018 року прийнятий Закон «Про валюту і валютні операції». 

Про нові правила здійснення валютних операції в Україні повідомлялось раніше: http://officevp.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/342829.html