Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

За півтора місяця роботи СМКОР за новими критеріями не було зупинено жодної накладної від великого бізнесу

15.05.2018

З початку роботи нової системи моніторингу податкових накладних (розрахунків коригування) СМКОР (з 23 березня 2018 р.) відповідно до нових критеріїв не було зупинено жодної накладної великого підприємства. Про це розповів начальник Офісу великих платників податків Євген Бамбізов під час сьогоднішньої зустрічі з представниками великого бізнесу, організованої Європейською бізнес-асоціацією.

Він також повідомив, що в середньому великі підприємства Офісу реєструють близько 8 млн накладних /розрахунків коригування в місяць.

Якщо ж раптом система все-таки зупинить котрусь з накладних, у спеціалістів Офісу буде лише 5 днів на перевірку ризиків і ухвалення рішення щодо цього документу.


 

Довідково:

Систему зупинки реєстрації податкових накладних (СМКОР) було запущено в штатному режимі з 01.07.17 р. задля виявлення операцій підприємств, що  займаються «скруткою» або реалізовують товари, відмінні від придбаних (так званні «зустрічні транзити»). У великих платників відсутні такі операції, тому результати роботи системи не мали значного впливу на роботу великого бізнесу.

Всього системою з 01.07.17р. по 01.01.18 р. зупинено 0,05% від зареєстрованих накладних – це всього 21,1 тис. при середній реєстрації тільки за місяць близько 8 млн штук.

За результатами розгляду поданих заяв, відмовлено в реєстрації лише 377 накладних (або 6 відс. від наданих до розгляду), і то з причини ненадання необхідних первинних документів.

Протягом 2017 року (за переліком ВПП 2017 року) до Офісу ВПП було подано 6,3 тис. повідомлень 168-ми великими платниками до зупинених податкових накладних (розрахунків коригування).