Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Виявлено злочинну групу осіб, яка використовуючи веб-ресурси, відмила доходи одержані злочинним шляхом на 2,2 млн гривень

14.05.2018

Підрозділом  боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Офісу великих платників податків виявлено злочинну групу осіб, яка за допомогою веб-ресурсів забезпечувала  замовлення та виготовлення підробних документів державного зразка та їх подальше розповсюдження. У більшості випадків фігуранти отримували тільки грошові кошти замовників в якості передплати та розпоряджалися ними на власний розсуд. Для здійснення злочинної діяльності особи використовували  інтернет-сайти.

Загалом фізичні особи здійснили фінансові операції на 2 225,8 тис грн, що мають ознаки фінансових операцій з коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно-небезпечного протиправного діяння, яке передувало легалізації (відмиванню) доходів, а також дії, спрямовані на приховання чи маскування незаконного походження таких коштів.

За вказаними фактами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про вчинення кримінального  правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 209  КК України.

Проводиться досудове розслідування.