Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Офіс розпочав процедуру стягнення 145,3 млн грн узгоджених донарахувань з ТОВ «ВОГ ТРЕЙДИНГ»

13.04.2018

Львівський апеляційний адміністративний суд підтвердив позицію Офісу з донарахування ТОВ «ВОГ ТРЕЙДИНГ» 145,3 млн грн за придбання пального у фіктивних підприємств, завдяки чому Офіс великих платників податків зміг почати процедуру стягнення цих донарахувань.

Схему мінімізації ПДВ за рахунок залучення фіктивних підприємств було викрито під час проведення Офісом контрольно-перевірочних заходів стосовно підприємства, що здійснює діяльність у сфері оптової торгівлі пальним.

ТОВ «ВОГ ТРЕЙДИНГ» з метою мінімізації платежів до бюджету здійснювало перерахування коштів на адресу фіктивних підприємств за нібито паливно-мастильні матеріали (дизпаливо).

Наразі підприємству призначено податкового керуючого, сформовано та вручено боржнику податкову вимогу, рішення про опис майна. На даний час податковим керуючим проводиться аналіз майнового стану платника та виявлення ліквідного майна боржника для подальшого його опису в податкову заставу. У разі перешкоджання діям посадовій особі контролюючого органу будуть вжиті заходи згідно чинного законодавства.