Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Махінації з бюджетними дотаціями під пильним наглядом контролерів

12.04.2018

Під час податкового супроводження одного з  комунальних підприємств у сфері пасажирських перевезень наземним транспортом, встановлено різке збільшення обсягів придбання в грудні 2017 року  порівняно з січнем 2017 року на 2 512% та листопадом 2017 року на 85%.

Для забезпечення безперервної діяльності та уникнення транспортного коллапсу підприємство на 2017 рік отримало дотацію з бюджету м. Києва в розмірі понад 1 мільярд гривень.

Закриваючи бюджетний рік, з метою уникнення повернення дотаційних коштів, підприємство збільшило обсяги придбання, залучаючи недобросовісних контрагентів, а саме отримало послуги з розроблення проектної документації щодо реконструкції, будівництва та ремонту асфальтобетонного покриття на суму 78 млн грн, з них 13 млн грн складає податок на додану вартість.

В ході дослідження не встановлено реального надавача послуг, проте прослідковується залучення субпідрядників, які не маючи працівників та основних засобів, купуючи продукти харчування, продукти повсякденного вжитку, взуття, іграшки  та інше − виконують вищезазначені послуги.

Контрольно-перевірочні заходи тривають.