Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Енергетична митниця ДФС продовжує діалог з представниками засобів масової інформації, громадськості та бізнесу

09.02.2018

Вчора, 8 лютого, начальник Енергетичної митниці ДФС Ігор Піковський та керівники профільних структурних підрозділів митниці зустрілись з представниками засобів масової інформації, експертами та аналітиками паливно-енергетичної галузі, представниками громадськості за результатами роботи Енергетичної митниці ДФС в 2017 році.

Зокрема, на заході були присутні: генеральний директор Української асоціації скрапленого газу Станіслав Батраченко, представники Нафтогазової асоціації України, Американської торговельної палати в Україні, Європейської Бізнес Асоціації.

«Одним з вирішальних факторів успішності 2017 року для Енергетичної митниці ДФС є корпоративний дух, який традиційно панує в митниці, відчуття важливості командної роботи та гордості за свою справу» - відзначив начальник митниці Ігор Піковський. «Важливим напрямком роботи є постійне підвищення кваліфікації особового складу в усіх аспектах митної справи - від оформлення декларацій до щоденного аналізу світового та регіонального ринків.»

Нагадаємо, загалом Енергетичною митницею ДФС у 2017 році до Державного бюджету України було перераховано 94 млрд грн – це на 66 % більше ніж у 2016 році (57 млрд грн) – це третина надходжень до бюджету від усіх митних органів. У 2017 році індикативний показник було виконано на 118%, на одного інспектора підрозділу митного оформлення припадає надходження до Держбюджету України в розмірі 1,3 млрд грн.

Ігор Піковський окреслив першочергові завдання Енергетичної митниці ДФС на 2018 рік, а саме - збереження стабільності роботи митниці, спрямованої на подальший розвиток митної інфраструктури та вдосконалення митних технологій. Перспективним та ключовим у 2018 році стане розвиток напрямку аналізу ризиків та таргетингу.

Керівництво митниці прокоментувало в межах своєї компетенції представникам ЗМІ питання, які вже стали традиційними на таких зустрічах – контрабандне паливо на ринку України, перевірка органами ДФС дисбалансу обсягів імпорту палива для реактивних двигунів та його реального цільового використання в країні.

Представники паливних асоціацій, Американської торговельної палати в Україні, Європейської Бізнес Асоціації обговорили нагальні для своєї діяльності питання – практичне застосування Порядку митного оформлення товарів, що ввозяться на митну територію України та підлягають обов'язковій сертифікації в Україні, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 14.05.2008 № 446, різних аспектів зберігання природного газу в підземних газосховищах в режимі митного складу та інші.

Було вирішено продовжувати співпрацю учасників заходу та провести найближчим часом зустріч керівництва Енергетичної митниці ДФС з представниками паливних асоціацій, Американської торговельної палати в Україні, Європейської Бізнес Асоціації, присвячену особливостям застосування законодавства в нафтогазовій галузі та інших актуальних питань.