Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Керівництво Офісу зустрілося з 36 компаніями-членами АТП

09.02.2018

Учора, 8 лютого, відбулася зустріч представників 36 компаній-членів Американської Торговельної палати в Україні з начальником Офісу великих платників податків Євгеном Бамбізовим та його заступниками Ларисою Бондар, Олександром Лепетюком й Олексієм Дерев’янко. Про це повідомив на своїй сторінці в ФБ начальник Офісу великих платників податків Євген Бамбізов. “В наших реаліях, коли податкове законодавство змінюється щороку, а то й частіше, такі зустрічі необхідні і нам, і представникам компаній, - написав він. - Переконаний, що саме на таких невимушених зустрічах варто обговорювати майбутні реформи.”

Під час зустрічі було обговорено нагальні питання, що найбільше хвилюють бізнесменів: повернення переплат з податку на прибуток, відшкодування ПДВ, блокування накладних, зміни у податковому законодавстві. Начальник Офісу Євген Бамбізов ознайомив присутніх з концепцією комплексного обслуговування великих платників, створеною після зменшення їх кількості у зв’язку зі змінами у критеріях визначення великого платника. Присутні також обговорили введення єдиного казначейського рахунку та впровадження електронної камеральної перевірки.

Заступник начальника Офісу Олександр Лепетюк розповів про глобальний тренд деошофризації та перспективи долучення до нього України. Присутніх зацікавило питання трансфертного ціноутворення та багатосторонній інструмент протидії BEPS (MLI).

Наприкінці зустрічі було також порушено тему податку на виведений капітал. За словами Бамбізова, для нього було важливо і цікаво почути думку великого бізнесу з приводу запланованого впровадження цього податку. Але ”оскільки тема масштабна, вирішено було перенести дискусію на наступний раз, щоб зробити її більш конструктивною і аргументованою,” – написав він він.