Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Шановні великі платники!

07.12.2017

Офіс великих платників податків нагадує Вам про обов’язок, встановлений п.63 ст.63 глави 6 Податкового кодексу України, інформувати контролюючий орган про об'єкти оподаткування!

 Відповідно розділу 8 Порядку обліку платників податків і зборів таке інформування відбувається шляхом подання до контролюючого органу за основним місцем обліку – повідомлення за ф.№20-ОПП протягом 10-ти робочих днів після створення, реєстрації чи відкриття об'єкту оподаткування, яке можете бути направленим у паперовому вигляді або засобами електронного зв'язку в електронній формі.

Звертаємо Вашу увагу, що за неподання повідомлення за ф.№20-ОПП в установлені законодавством строки передбачено відповідальність у вигляді накладення штрафу на несумлінних платників у сумі 510 грн (при повторному порушенні протягом року – 1020 грн).