Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

З квітня-2017 платникам Офісу було відшкодовано 64,4 млрд грн ПДВ

04.12.2017

За вісім місяців поточного року платникам, що перебувають на обліку в Офісі великих платників податків, було відшкодовано 64,4 млрд грн ПДВ, що фактично відповідає рівню задекларованих сум за відповідні періоди. Такий результат свідчить про ефективність роботи нового Подрядку ведення Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ. Цим Порядом було встановлено відшкодування узгоджених сум ПДВ у хронологічному порядку відповідно до черговості їх внесення до Реєстру заяв. Завдяки запровадженим нормам було досягнуто майже стовідсотковий рівень відшкодування задекларованих сум ПДВ протягом двох місяців з моменту подачі заявки.

Загалом протягом одинадцяти місяців поточного року платникам Офісу відшкодовано ПДВ на суму 86,4 млрд грн, що на 29,8 млрд грн або майже на 35% більше, ніж за аналогічний період минулого року (56,6 млрд гр).