Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Викрито службових осіб, що ухилились від сплати податків на суму майже 11,5 млн грн

14.11.2017

Відпрацьовуючи  підприємства, які здійснюють невластиві (нетипові) основному виду діяльності експортні операції та в ході проведення операції «Рубіж-2017» співробітників міжрегіонального оперативного управління Офісу великих платників податків ДФС викрили службових осіб, які в ході здійснення безтоварних фінансово-господарських операцій із придбання сої, яка в подальшому експортувалась до Великобританії, а також в ході реалізації протягом 2015 року пального з автозаправних станцій при здійснені розрахункових операцій та відпуску нафтопродуктів, при застосуванні талонів та пальних карток, старт-карток, відомостей на відпуск нафтопродуктів ухилились від сплати податків на загальну суму майже 11,5 млн грн.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про вчинення кримінального правопорушення та розпочато кримінальне провадження, що кваліфікується за ч. 3 ст. 212 КК України. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.