Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Одне з підприємств Києва завдало шкоди бюджету на 9,4 млн грн

13.11.2017

Спеціалісти Офісу великих платників податків ДФС викрили злочинну схему у діяльності підприємства, використання якої завдало шкоди бюджету на 9,4 млн грн.

За результатми перевірки було виявлено, що між приватним підприємством м. Києва та одним з профільних Міністерств України було укладено договори на надання консультаційних послуг, для виконання чого підприємство залучило ряд фізичних осіб-підприємців, які проіснували усього три місяці – рівно той період, поки здійснювалися зарахування коштів в межах зазначеного проекту.

Однак під час перевірки з’ясувалося, що інформація, відображена у податковому обліку зазначеного приватного підприємтва, є недостовірною, а дії його посадових осіб створили передумови для протиправного вилучення коштів державного фінансування на суму 9,4 млн грн.

За даними фактами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального  правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 КК України.

Розпочато кримінальне провадження.