Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

НАЗК та спеціалісти Офісу розкрили факти корупції

31.10.2017

Національним агентством з питань запобігання корупції за матеріалами Управління внутрішньої безпеки Офісу великих платників податків ДФС проведено перевірку за фактом подачі начальником Слідчого управління фінансових розслідувань Офісу великих платників Начиняним Д.С. Декларації за 2015 рік із недостовірними відомостями.

НАЗК проведено повну перевірку декларації за 2015 рік начальника Слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Начиняного Д.С., який на даний час проходить службу на посаді начальника Слідчого управління фінансових розслідувань Офісу великих платників податків ДФС.

Встановлено, що Начиняний Д.С. задекларував придбання 50% квартири та гаражу, але не зазначив вартість нерухомості, чим допустив низку порушень, серед яких - подання недостовірних відомостей у декларації, що відрізняються від достовірних на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Крім того, останній зазначив недостовірні відомості в частині не відображення інформації про користування об’єктом нерухомості, що належав члену сім’ї суб’єкта декларування на основі права власності, не відобразив інформацію про усіх співвласників квартири та характеристики майна (загальна площа квартири), не вказав вартість нерухомого майна на дату набуття членом його сім’ї у власність та вартість за останньою оцінкою.

Також Начиняний Д.С. надав недостовірні відомості про джерело доходу, який отримав член його сім’ї від відчуження рухомого майна та не вказав вартість нерухомого майна, що належить на праві власності члену сім’ї суб’єкта декларування.

30.10.2017 НАЗК матеріали перевірки стосовно Начиняного Д.С. направлені до Національної поліції для прийняття рішення згідно з вимогами чинного законодавства.