Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Співробітники податкової міліції Офісу великих платників податків викрили керівників трьох підприємств, які ухилилися від сплати податків на загальну суму майже 34 млн грн

02.10.2017

В ході розслідування кримінального провадження, відкритого за ч.3 ст.212 Кримінального кодексу - ухилення від сплати податків, вдалося встановити, що керівники трьох підприємств, зареєстрованих в Києві і Одесі, та займаються оптовою торгівлею зерном, наданням транспортних послуг а також обслуговуванням водного транспорту. У вересні - березні 2016 року провели операції з фіктивними підприємствами та документально оформили ряд безтоварних операцій. Ці дії дозволили їм ухилитися від сплати податку на додану вартість на загальну суму майже 34 млн грн.


З 21 по 23 вересня співробітники Міжрегіонального оперативного управління фінансових розслідувань Офісу на підставі рішення суду провели на території морського порту в Одесі обшук. В результаті було виявлено та вилучено 42,8 тис тонн пшениці і кукурудзи на суму 214,6 млн грн, фінансово-господарські документи і комп'ютерна техніка.

В даний час триває розслідування.