Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Співробітники податкової міліції Офісу великих платників податків викрили керівників трьох підприємств, які ухилилися від сплати податків на загальну суму майже 34 млн грн

02.10.2017

В ході розслідування кримінального провадження, відкритого за ч.3 ст.212 Кримінального кодексу - ухилення від сплати податків, вдалося встановити, що керівники трьох підприємств, зареєстрованих в Києві і Одесі, та займаються оптовою торгівлею зерном, наданням транспортних послуг а також обслуговуванням водного транспорту. У вересні - березні 2016 року провели операції з фіктивними підприємствами та документально оформили ряд безтоварних операцій. Ці дії дозволили їм ухилитися від сплати податку на додану вартість на загальну суму майже 34 млн грн.


З 21 по 23 вересня співробітники Міжрегіонального оперативного управління фінансових розслідувань Офісу на підставі рішення суду провели на території морського порту в Одесі обшук. В результаті було виявлено та вилучено 42,8 тис тонн пшениці і кукурудзи на суму 214,6 млн грн, фінансово-господарські документи і комп'ютерна техніка.

В даний час триває розслідування.