Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Офіс відкритий для майбутніх випускників вишів

22.09.2017

Сьогодні, 22 вересня 2017 року, в Офісі великих платників податків ДФС відбулося урочисте підписання двостороннього Договору про співробітництво між Офісом великих платників податків ДФС і Київським національним торговельно-економічним університетом.

Підписання договору супроводжувалось знайомством студентів із начальником Офісу Євгеном Бамбізовим, заступником начальника – Іриною Коротковою, начальником управління по роботі з персоналом – Вадимом Дідком.

Євген Бамбізов коротко розповів про історію створення Офісу великих платників. Також звернув увагу студентів на вагомий внесок великого бізнесу, а саме близько 60 %  у наповненні Державного бюджету. Пообіцяв сприяти працевлаштуванню випускників вишу, запрошувати студентів на профільні конференції, семінари та круглі столи, а також організовувати для них проходження практики.

Зацікавила студентів розповіддю про особливу несхожу на інші підрозділи ДФС галузеву структуру Офісу - Ірина Короткова.

На всі запитання стосовно працевлаштування відповідав керівник кадрової служби Офісу Вадим Дідок. Здебільшого студенти цікавились рівнем заробітної плати, можливістю професійного зростання в Офісі та особливостями вступу на державну службу.

Університет зі свого боку зобов’язався готувати нові кадри у відповідності до вимог замовника – Офісу ВПП, а також брати активну участь у створенні і реалізації програм перепідготовки та підвищення кваліфікації його працівників.

“Такі зв’язки з університетами дуже важливі, - прокоментував зустріч із студентами і підписання Договору начальник Офісу ВПП Євген Бамбізов на своїй сторінці в ФБ. - Як би банально це не звучало, але якщо ми хочемо отримати після вишів готових до роботи молодих спеціалістів, – ми маємо брати участь в їх підготовці. Велика подяка КНТЕУ за те, що там це розуміють і готові співпрацювати. Тож тепер маємо конкретизувати свій запит і разом реалізувати його”.

Євген Бамбізов також висловив надію, що вже за рік випускники вишу отримають свою першу роботу в Офісі великих платників податків.