Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Електронні сервіси в Україні

07.09.2017

Заступник начальника Офісу великих платників податків Ірина Короткова долучилася до діалогу між представниками бізнесу, які є членами Європейської Бізнес Асоціації та іншими колегами з Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Державного агентства з питань електронного урядування України, Національного банку України, Державної фіскальної служби України, Головного територіального управління юстиції у місті Києві.

У ході відкритого діалогу учасники обговорювали стан та розвиток електронних сервісів в Україні, зокрема було розглянуто стан реалізації принципу «Єдиного вікна», який працює вже більше року на митниці, сервіс «Електронний кабінет платника», який запроваджено Державною фіскальною службою України та постійно удосконалюється.

Також було зазначено, що у зв’язку із нещодавньою кібератакою та вірусним враженням комп’ютерних систем ДФС створено новий Програмний модуль для використання банківськими та фінансовими установами з метою відправки електронних повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків через Електронний кабінет. Даний сервіс почав свою роботу починаючи з 1 вересня 2017 року.

Звернули увагу на сервіс BankID, та інші сервіси для бізнесу та соціальної сфери.