Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

До уваги платників!

11.09.2017

Офіс великих платників податків ДФС запрошує взяти участь платників податків у Національному податковому форумі за участю фахівців Державної фіскальної служби України на тему: «Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ».

Учасники форуму розглянуть актуальні питання:

–нововведень у трансфертному ціноутворенні (нові критерії визначення КО, звітність та документація з ТЦУ, перевірки КО);

–процедури блокування податкових накладних та відновлення їх реєстрації (підтвердження  реальності здійснення операції, критерії ризиковості та процедура зупинення – подальші дії платника, розгляд скарг щодо відмови у реєстрації податкових накладних);

–мінімізації ризиків з податку на прибуток (аналіз змін нормативної бази з податку на прибуток -  нова декларація, коригування фінансового результату та виправлення помилок, переплати з податку на прибуток - варіанти зменшення).

Захід відбудеться 22 вересня 2017 року у приміщенні грандхол «Хрещатик» готель «Хрещатик», за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 14.

Початок заходу о 10 год, реєстрація розпочинається о 09 год.

З питань реєстрації та участі звертатись за телефонами 
(044) 501-06-42, 067-506-32-64.

Подробиці за посиланням: http://www.visnuk.com.ua/forum/

Програма проведення семінару