Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Святкова зустріч з нагоди Дня підприємця

30.08.2017

Щорічно у першу неділю вересня відзначається День підприємця. Цього року напередодні свята, а саме 30 серпня у приміщенні Київської Міської Ради відбулося урочисте святкування Дня підприємця.

Свято проходило за участі  першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Геннадія Пліса, заступника начальника Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби Олександра Лепетюка, начальника Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві Людмили Демченко, президента Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків» Грігола Катамадзе.

Сьогодні Олександр Лепетюк особисто від себе та Офісу великих платників відзначив та вручив подяки лідерам таких галузей економіки, як легка промисловість, транспорт та зв'язок, торгівля, фармацевтика. Легку промисловість представив безсумнівний лідер в текстильній галузі України ПП «ЯРОСЛАВ». ПРАТ «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЦЕСІНГОВИЙ ЦЕНТР», що є першим та найпотужнішим в Україні сервіс-провайдерером на ринку процесінгових послуг. ДП «АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ» - це одне з найбільших державних підприємств, що має стратегічне значення для економіки і безпеки України, що здійснює свою діяльність у сфері управління державним майном в морських портах країни. Українська національна мережа торговельних центрів «ЕПІЦЕНТР». Міжнародна спеціалізована фармацевтична Корпорація «ЮРІЯ-ФАРМ».

Під час привітання Олександр Лепетюк  зазначив : «Підприємництво це робота, що вимагає сумлінності, наполегливості та значної зосередженості. Кожен Ваш крок, кожне рішення є надзвичайно відповідальним. Високий рівень підприємництва – це важлива складова зростання економіки України. Великі платники податків незважаючи на їх незначну кількість забезпечують це зростання. Так за 7 місяців 2017 року вони сплатили майже 200 млрд грн, а це більша половина всіх надходжень по Україні.»

Насамкінець урочистого заходу лунали слова подяки присутнім за їх роботу та професіоналізм, побажання успіхів у звершенні нових бізнес-планів.