Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Викрито працівників податкової міліції та СГД, які вимагали 40 тис грн. за повернення раніше вилученої партії алкогольної продукції

10.08.2017

Працівниками управління внутрішньої безпеки Офісу великих платників податків ДФС спільно з  Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ, а також прокуратурою м. Києва в рамках досудового розслідування кримінального провадження, викрито злочинну змову працівників податкової міліції СУФР ДПІ у Голосіївському районі ГУ ДФС  м. Києва та суб'єкта господарської діяльності.

За результатами проведених обшуків у службових приміщеннях СУФР ДПІ у Голосіївському районі ГУ ДФС м. Києва та за адресами складських приміщень суб'єкта господарської діяльності виявилось, що він зберігав алкогольну продукцію раніше вилучену та передану йому податківцями  для зберігання. При тому, що кмітливий суб'єкт господарської діяльності не мав права зберігати алкоголь, так як місце такого зберігання не внесено до переліку Єдиного реєстру місць зберігання алкогольних напоїв.

Недобросовісні працівники податкової міліції разом із представником суб'єкта господарської діяльності, що зберігав ТМЦ вимагали грошові кошти у розмірі 40 тис грн за повернення товарно-матеріальних цінностей власнику, у торгівельному павільйоні якого нещодавно вилучили оптову партію алкогольних напоїв.