Офіс великих платників податків
Державної фіскальної служби

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Розкрита чергова схема ухилення від оподаткування, внаслідок якої вилучено ТМЦ на суму близько 42 млн грн

10.08.2017

Співробітниками податкової міліції Офісу великих платників ДФС, спільно з працівниками регіональних оперативних підрозділів ДФС України виявлено та вилучено товарно-матеріальні цінності на суму близько 42 млн грн.

У ході досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що підприємством протягом тривалого часу здійснювалось придбання селітри аміачної у підприємства-нерезидента Російської Федерації, з метою подальшої її реалізації, а також з метою її використання у сільському господарстві, як мінерального хімічного добрива.

Як виявилось, фінансово-господарські операції з придбання товару здійснювались з підприємствами, які мають ознаки «фіктивності» та «ризиковості».

Унаслідок такої діяльності приватне підприємство загалом ухилилося від сплати податків на суму майже 6,5 млн грн, зокрема з податку на прибуток у сумі 3,4 млн грн та безпідставно сформованого податкового кредиту з податку на додану вартість у сумі 3,1 млн гривень.

У результаті проведених обшуків в складських, офісних приміщеннях, на земельних ділянках, виявлено та вилучено документи фінансово-господарської діяльності, чорнові записи, комп’ютери, а також селітру аміачну, нітроамофоски, добриво.